Про це повідомила прес-служба Львівської облради.

Депутати постійної комісії Львівської обласної ради з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності і розвитку підприємництва розглянули лист голови правління ПАТ «Львівгаз» Володимира Зленка щодо припинення постачання скрапленого балонного газу мешканцям області.

Ще 9 жовтня 2013 року депутати постійної комісії Львівської обласної ради з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності і розвитку підприємництва звернулася до ПАТ «Львівгаз» щодо перебоїв з постачанням скрапленого балонного газу для населення Львівщини.

Відповідаючи на вказане вище звернення, Володимир Зленко повідомив депутатів, що 4 вересня на спеціалізованому аукціоні №168-2 з продажу скрапленого газу для потреб населення за результатами торгів ПАТ «Львівгаз» придбало у ПАТ «Укрнафта» скраплений газ виробництва Гнидівського газопереробного заводу в обсязі 105 тон. На підставі аукціонного свідоцтва було укладено відповідний договір та повністю сплачено кошти за 105 тон скрапленого газу. Натомість у ПАТ «Укрнафта» передало ПАТ «Львівгаз» лише 35,020 тон і з 18 вересня припинило відвантаження скрапленого газу для ПАТ «Львівгаз». Разом з тим Володимир Зленко зазначив, що у жовтні аукціон з продажу  скрапленого газу для потреб населення не відбувся.

Беручи до уваги те, що частина області не є газифікована і мешканці змушені користуватися скрапленим газом, депутати вирішили звернутися до керівництва Львівської ОДА щодо вжиття оперативних заходів для вирішення проблем, які спричинили припинення постачання для населення Львівщини скрапленого балонного газу.