ЛЬВІВ, 2 ЖОВТНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Львівський політолог Анатолій Романюк вважає, що результати дострокових виборів підтвердили те що, Наша Україна перейшла в категорію малих політичних партій.

Про це він сказав під час круглого столу «Вибори-2007: попередні підсумки по гарячих слідах», що відбувся у Львівському прес-клубі реформ сьогодні.

«Якщо на минулій виборчій кампанії 2006 року НУ була новоствореною партією, то її результат 14% ще можна було розглядати так, що нова партія досягла значного результату і трошки не дотягнула до параметрів великої партії. Сьогодні, коли НУ йшла у форматі блоку значної кількості політичних партій, теперішній результат 14,29% свідчить про те, що ця політична сила не піднялася до вищої категорії, а опустилася на другу позицію», ? сказав Романюк.

«Ті політичні сили, які увійшли в блок НУ, фактично закрили за собою можливість реінкарнації в майбутньому на політичній сцені»? додав він.

За словами Романюка, уособлення помаранчевих сил перейшло тепер від НУ до БЮТ.

35%, які отримала ПР? потужний показник, з яким треба буде рахуватися,? вважає політолог.

Рівень підтримки КПУ та СПУ зменшився порівняно з минулорічними виборами.

На думку Романюка, показник ПСПУ 1,27% свідчить про те, що дана партія сходить з політичної арени.

Зріс рівень підтримки «Свободи», значить перспективи у неї ще є, вважає політолог.

За словами Романюка, зріс також відсоток тих, хто голосував на цих виборах проти всіх ? 2,7% проти 1,7% на минулорічних, а отже зріс рівень недовіри до партій та їх лідерів.

Активна участь Президента України у виборчій кампанії на стороні НУНС, на думку політолога, суттєво обмежує його роль як політичного арбітра у подальшій ситуації, яка розвиватиметься в державі.