Співголова фракції "Наша Україна" у львівській міській раді Андрій Стецьків оприлюднив заяву із вимогою розпуску виконкому Львівської міськради. 

За його словами, останнім часом загострилось протистояння між депутатами Львівської міської ради та виконавчими органами міської ради.  Вершиною цього протистояння можна вважати останні рішення виконкому щодо розподілу 50 мільйонів гривень державної субвенції на святкування 750-річчя Львова. „Міський голова та виконавчі органи задекларували що вони будуть відновлювати фортецю на високому замку. Проте цим самим вони порушують ухвалу Львівської міської ради, щодо переліку об’єктів, які мають бути профінансовані за рахунок державної субвенції. Тим паче, що ухвала передбачає погодження фінансування вказаних в додатку об’єктів з постійною комісією фінансів та планування бюджету. А виконавчі органи надіслали до кабінету міністрів України документ з зовсім іншим переліком об’єктів, аніж затвердила на сесії Львівська міська рада”, - стверджує депутат.

За його словами, він особисто вважає, що відбувається нецільове використання коштів і це обурює. „Чому зараз хтось вже показує якісь віртуальні комп’ютерні проекти, хтось підписує договори, а фінансування на такі роботи ухвалою сесії не передбачене?”, - запитує депутат. Це що, просто відверто порушується ухвала Львівської міської ради?

На думку Андрія Стецьківа, слід по-перше, провести службове розслідування цих фактів. А по-друге, слід прийняти рішення щодо діяльності самого виконкому. „Адже це вже не перший випадок коли виконавчі органи по своєму трактують рішення сесії Львівської міської ради. Зокрема, це саме стосується і земельних питань. Для прикладу на вулиці Коцюбинського депутати Львівської міської ради виділили ділянку для навчальних корпусів Академії друкарства, а виконком змінивши цільове призначення розпорядився побудувати там житловий будинок”.

„Фракція „Наша Україна” буде ініціювати не тільки висунення незадовільної оцінки діяльності виконавчих органів Львівської міської ради, але й буде ставити питання про розпуск виконавчого комітету, як такого, що порушує закон про місцеве самоврядування та ухвали Львівської міської ради” – зазначив Андрій Стецьків.