Голова Львівської облради Михайло Сендак сьогодні заявив, що 31 жовтня, у день президентських виборів, на Львівщині не буде ніяких пікетувань, організованих „Нашою Україною”. При цьому він послався на слова керівника Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Петра Олійника.
„З боку „Нашої України”, за словами Петра Олійника, ніяких пікетувань не буде”, — сказав Михайло Сендак.
Михайло Сендак повідомив, що штаб „Нашої України” розробив ряд положень та міроприємств, щоб уникнути провокацій в день виборів і запевнив, що „штаб „Нашої України” робить все можливе, щоб уникнути будь-яких провокацій і сутичок”.
Як повідомляло агентство, за інформацією Управління внутрішньої політики Львівської ОДА, Львівське регіональне відділення “Партії регіонів” подало заявки на проведення пікетування територіальних виборчих комісій територіальних виборчих округів у м. Львові: № 117, 118, 119, 120. Акції заплановано розпочати о 8.00 31 жовтня і закінчити о 24.00 год. 13 листопада. Пікетування можуть бути закінчені раніше запланованого терміну – після офіційного оприлюднення результатів виборів Президента України. Орієнтовна кількість учасників акцій - по 1000 осіб біля приміщення кожної територіальної виборчої комісії.
Михайло Сендак є членом обласної політради блоку партій „Наша Україна”.