«Наша Україна» зробила заяву про те, що представники кандадата в президенти Віктора Януковича саботували засідання ТВК в 123 Дрогобицькому виборчому окрузі.
„Представники Януковича та представники технічних кандидатів, які вважаються виразниками інтересів донецького “Я”, вчора зробили прешу спробу саботувати виборчий процес на териториальній виборчій дільниці 123-го Дрогобицього округу.
Під час чергового засідання ТВК, на якому розглядалися питання готовності виборчих дільниць до голосування, представники Януковича та його “сателітів” підняли питання кількості виборчих дільниць, наполягаючи на тому, що низку дільниць потрібно закрити або об’єднати. Члени ТВК від інших кандидатів частково погодилися на пропозицію представників провладних кандидатів, намагаючись при цьому забезпечити компромісність рішення”, — йдеться в заяві.
Таким чином, згідно з голосуванням було закрито дільницю у лікарні в Стебнику та об’єднано дві дільниці в одну в Дрогобичі. Коли ж представники провладних кандидатів, незважаючи на усні домовленості, спробували протягнути питання про об’єднання чергових двох дільниць в Дрогобичі, то їм для цього не вистачило голосів. Питання ставилось декілька разів, однак жодного разу так і не набрало двох третин голосів. Розчаровані невдачею 28 членів ТВК, які представляють кандидатів від влади, вирішили покинути засідання ТВК і таким чином зірвали його роботу.
Штаб Віктора Ющенка у Львівській області виступає проти необґрунтованих об’єднань виборчих дільниць, оскільки це створює загрозу зайвого нагромадження людей під час голосування, що негативно впливає на конституційний процес волевиявлення, а також створює небезпеку життю і здоров’ю виборців, як це було на останніх парламентських виборах, — стверджують нашоукраїнці.