Нашим школярам можна давати багато настанов, однак я хочу побажати їм лише одного: бажання. Бажання здобувати знання, бажання відкривати нове, бажання не зупинятись на досягнутому. Маючи твердість у цьому намірі, я вірю, що в них все вдасться. Адже надзвичайно слушними є слова однієї розумної людини: "Не соромно чогось не знати. Соромно не хотіти знати".

У свою чергу, політики повинні докласти максимуму зусиль, щоб створити школярам усі можливості для здобуття якісної освіти. Зайвим є нагадувати, що на сьогодні галузь шкільної освіти має численні проблеми, а їхнє вирішення постає першочерговим завданням.

Насамперед, проблемою є неприпустимо низькі вчительські оклади. Об’єднана опозиція має намір, встановивши новий прожитковий мінімум, як мінімум вдвічі підняти зарплату бюджетників, а також встановити мотиваційні доплати вчителям, що базуються на результатах праці. Це дозволить посилити привабливість професії педагога, а одночасно – посилити і кваліфікаційні вимоги.

Силами Об’єднаної опозиції ми запровадимо оновлені стандарти змісту освіти та умов навчання, які гарантує держава. Ми рішуче виправимо незадовільне матеріально-технічне забезпечення шкіл, загарантуємо автономію шкіл та незалежну оцінку якості їх роботи.

Кожна українська дитина зможе здобути сучасну освіту, яка знадобиься їй в подальшому житті. Наші діти заслуговують на те, щоб жити в процвітаючій, успішній та демократичній країні. Щоб вони жили краще, ніж ми і гордились тим, що вони цвіт нації, вони – українці.