Навіть у найважчі часи нашому народові не зраджувало почуття гумору. Гадаємо, що це одна із найкращих прикмет нашого національного характеру - вміння бачити комічне навіть у зовсім не сприяючих сміхові ситуаціях.

1. Губернатор Львівщини Петро Олійник телефонує своєму заступнику:

- Ти де?
- Та у нас тут катастрофа, горить фосфор, отрутою всю область покриває!!!
- А я на морі!

2. Янукович викликає Шуфрича:
- Нестор, які наші шанси перемогти на Львівщині?
- Практично ніяких, Вікторе Федоровичу!
- А мо’ фосфор поможе?..

3. Фрідріх Бюхнер (1824–1899) відкрив у людському мозку фосфор і дійшов висновку, що ця речовина є каталізатором мислення. А оскільки в рибі також є багато фосфору, лікарі довгий час рекомендували їсти рибу для поліпшення роботи мозку. Насправді наш організм зовсім не має потреби в рибі як неодмінному джерелі фосфору. Його досить у яйцях, м'ясі, молоці, овочах, а також у Буському і Радехівському районах Львівської області

4. В тлумачний словник української мови внесено поправку:

"відтепер  таке поняття як "дорога до Львова" визнається нечинним і замінюється словосполученням "дорога зі Львова"

5. Голова Львівської ОДА Петро Олійник розпорядився підрахувати економічний ефект, досягнутий за рахунок економії на освітленні у Буському та Радехівському районах

6. Катастрофа - не катастрофа, а жнивувати треба

Як виявляється, на місці надзвичайної ситуації біля Ожидова жнива не припиняли. Про це у коментарі „ПресТайму” повідомив заступник голови Львівської ОДА Іван Стефанишин. „Роботи фактично не припиняли, жнива ведуться, тільки конфіскували городину”, — сказав він.

Стефанишин повідомив, що провели заміри стану ґрунтів, води, і жодного перевищення норм не виявили.

„Єдине, що лишились питання по тваринництву — зараз перевіряємо молоко. Якщо не буде зауважень, теж продовжимо”, — повідомив чиновник.

Все це нагадує відомий анекдот про повінь, пригадуєте?

Два куми рятуються від великої води на даху будинку, й один каже до другого: «Гляньте, куме, а що то за капелюх то в один, то в другий бік по воді пливе?» А той відповідає: «А ви хіба вчора на нараді не були? Бригадир сказав: «Повінь чи не повінь, а орати треба!»