Про це у розмовній студії «Правди. Наживо» розповів боєць батальйону ОУН Антон Петрівський. 

«Деякі представники суспільства більше хвилюються через те, якою буде «картинка для Кремля», аніж якою буде картинка для нашого українського населення. І це є найбільшою помилкою, адже Кремль мав можливість окупувати нашу територію і через свої «картинки». І він би це вже давно зробив. Але, як ми бачимо, наша армія досить достойно і ефективно протидіє цій агресії, і яка би там не була «картинка», вони можуть зробити щось настільки, наскільки ми їм це дозволимо. Якщо би Москва хотіла показати «картинку», вона би її обов'язково показала, незалежно від наших дій», – пояснив він.

Також боєць зазначив, що гасло «мистецтво – поза політикою» в умовах війни є просто неприпустимим:

«Я абсолютно погоджуюсь з терміном, що мистецтво – поза політикою. Але війна – це не політика, і ми маємо чітко розрізняти ці речі. Політика – це протистояння існуючої влади і контреліт, політичних партій між собою, це геополітичні перемовини, але там ніхто не гине. Тут є конкретно війна і агресія, тому називати війну політикою –аморально. Музикант як громадянин держави та «опініон мейкер» – має своїх поціновувачів. І коли вони знають, що ця людина їде і веселить московську публіку, яка, власне, намагається окупувати Україну, то багато людей задумуються, чи є насправді та війна…».

В тому, що в Україні, зокрема і у Львові, далі виступають такі музиканти, винна як влада, так і населення.

«Я думаю, що є дві складові цієї проблеми. Перша – це абсолютна бездіяльність влади в інформуванні населення і, в першу чергу, молоді, про події на Сході, адже про війну потрібно розповідати в школах, потрібно пояснювати причини цього конфлікту. Друга – це те, що молодь не цікавиться цими моментами і війною», – підкреслив Антон Петрівський.

Більше – у відео. Прямий ефір «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.