П'яний Hancock засунув нашоукраїнців та любих друзів в одне багатоканальне місце. Ображений Кириленко приїхав до Львова пояснювати усю цю військову ситуацію в країні. Хоча, він більше приїхав на форум книговидавців, ніж на військові маневри довкола коси Тимошенко.

Друзі по найкращій і найпатріотичнішій партії цієї країни також, нарешті, вирішили дістати свої глобуси з піску. З'явився Олійник (ще поки голова ЛОО НСНУ). Прийшов В'язівський, який зі своїм нардепівським дружбаном Парубієм так любить кататись у такий важкий для країни час по закордонам.

За тим ж кордоном, у такий критичний для України час сидить член НСНУ і голова Львівської облради Мирослав Сеник. І як й завжди – у сонячній Хорватії. Лідер міських нашоукраїнців – Олег Мандюк – у Канаді. І тільки Кириленко – приїхав на форум книговидавців.

Україна в небезпеці, а нашоукраїнці займаються невідомо чим. Малий Вакарчук, взагалі, вирішив втікати у такий момент з партії. Але як сказав Кириленко, депутати ще не проголосували за його відсутність у парламенті, тому Вакарчуку ще рано здаватись без бою. Особливо після того, як на минулорічному мітингу, якраз на закінчення форуму книговидавців, він на усю країну кричав про свою помаранчеву мрію та обіцявся принести вкраїнському народу сонце на долонях.

Наша Україна і піддані Балоги з "ЄЦ" мали організовувати незрозумілу акцію "Живий ланцюг". Мали. Але зараз цим ланцюгом займається ЛОДА. І замість активних членів громадянського суспільства, які мали б не порвати ланцюга, приженуть студіків, бомжів та пенсіонерів.

Кириленко кричить на пресусі про загрозу агресії з боку Росії та путінську руку в діях Тимошенко. Такий варіант, безперечно, можливий. Але чому мер Львова Садовий (поки що нашоукраїнець) тримає львівські гроші в банку Лужкова ("БМ Банк") за 10 метрів від свого балкону? І про яку загрозу з боку Росії може йти мова коли російський бізнес процвітає на Україні і особливо, на Львівщині. Яка війна? Суцільна економіка.

Нашоукраїнці самі привезли в країну такий варіант розвитку подій. Вони провтикали і післямайданний момент. Бандитів в тюрми не посадили. Хабарі збільшились за ще більший ризик. Ющенко замість того, щоб займатись країною, у відповідальні моменти втікав закордон чи колупався в трипільських горщиках. Тому й має тепер такий низький рейтинг. І він, і його партія, яка просрала парламентські вибори.

Та й чи справді Ющенко так турбується про долю України коли розрулює питання Голодомору, мови чи вояків ОУН-УПА (які безперпчно є дуже важливими), чи він просто думає про наступні вибори і про електорат, який підпишеться під такі його кроки?

Кириленко чомусь не хоче згадувати про вчорашні пресухи Кріля і тим більше, не хоче згадувати про Балогу, який замішаний у всій цій фігні також по самі вуха. Президент – це святе. І Балога – його апостол, а нашоукраїнці – єдина патріотична сила. Це вже вафлі.

І до чого тут Грузія? Тим більше, запізнюючись на прес-конференцію хвилин на 15-ть. Справа Ющенка росте й процвітає. І на яку тоді повагу сподівається цей Кириленко з модним причуханом?

фото: filmz.ru