Про це повідомили його адвокати, інформує Радіо Свобода з посиланням на  журналіста програми «Схеми», який перебуває біля відділення інтенсивної терапії у лікарні «Феофанія».

«Насірову з 8 до 10 ранку робили операцію на серці. Зараз він перебуває у медикаментозному сні», – зазначив адвокат Андрій Кузьменко.

«Він (Роман Насіров – ред.) перебуває у палаті інтенсивної терапії. До нього обмежений доступ. Звичайно, ніхто не хоче чинити перешкоди слідству. Але стан здоров’я мого підзахисного вказує на те, що йому необхідно перебувати в лікарні, оскільки з ним проводяться медичні процедури», – заявив адвокат Насірова Андрій Мірошник.

«Стан здоров’я його зараз свідчить про погане самопочуття –це єдине, що я можу сказати. Він зараз не при тямі», – додав він.

Медичні працівники лікарні «Феофанія» відмовляються спілкуватися з журналістами та не коментують стан та діагноз Насірова.

Відділення перебуває під наглядом працівників спецназу НАБУ, які охороняють корпус та палату з вечора 2 березня.

Нагадаємо, як писав «Вголос», голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров підозрюється у зловживанні службовим становищем і розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн..

Після візиту детективів НАБУ Насіров попав до реанімації.