Як повідомляє «Українська правда», відповідну заяву Насіров зробив, коментуючи ризики, які виклали прокурори САП з приводу уникнення кримінальної відповідальності.

«Не зважаючи на прийняття рішення Кабміну про відсторонення мене з голови ДФС, що було незаконним, до речі, на працівників ДФС у мене залишається вплив. Ну, це як реферат на двійку, який був переписаний з якогось посібника», – зазначив він.

За словами Насірова, він вже два місяці не перебуває на роботі і жодних рішень не приймає. Він також повторив, що провадження проти нього не має серйозних підстав.

«Усе, що ми бачимо по підозрі, – більша частина тут теорія. Я бачу, що багато фактів детективи вигадують у підозрі. Я вже розумію, як детективи вводили в оману прокурорів, своїх керівників», – зазначив відсторонений глава ДФС.

Насіров також «образився» на прокурорів за те, що вони не вірять у його хворобу. «Далі – імітування хвороби. Ось за це я дуже ображаюся на прокурорів САП. Ось я дуже не хочу, щоб ви хворіли!», – підкреслив він.

«Вголос»