Про це повідомили у прес-службі ДСНС.

Силами пожежно-рятувальних підрозділів та інших служб цивільного захисту відновлено дах 1 житлового будинку, 10 обривів ліній електропередач, поновлено роботу 33 трансформаторних підстанцій. Повністю відновлено електропостачання 7 населених пунктів (залишається без електропостачання с. Бісковичі та частково м. Самбір).

Здійснено порізку 93 повалених дерев, забезпечено проїзд по всіх вулицях м. Самбір. Повністю розчищено від повалених дерев територію школи №10, територію професійно-технічного училища та частково територію цвинтаря, парку та ринку.

Силами приватних підприємців та власників домогосподарств проведено роботи з розчистки території та залишків покрівлі з пошкоджених будівель. За допомогою гідравлічних колінчастих автопідіймачів працівники ДСНС України проводять роботи зі зняття залишків шиферу та металевої покрівлі з пошкоджених будівель.

За рахунок регіонального резерву матеріально-технічних ресурсів доставлено 1210 листів шиферу для відновлення покриття дахів житлових будинків, з них силами 2-го Спеціального центру ДСНС України організовано доставку 330 листів шиферу.

Нагадаємо, 23 вересня, у період з 17:20 до 18:20, у Самбірському районі, внаслідок впливу на територію проходження атмосферного фронту (сильний дощ та пориви вітру більше 25 м/с), на території м. Самбір та Самбірського району пошкоджено в різній мірі дахи житлових будинків комунальної та приватної сфери, а також об’єктів бюджетної сфери і приватного бізнесу, а саме:

пошкоджено дахи 64 будівель (36 житлових будинків комунальної власності та 17 приватних житлових будинків, 9 будівель соціальної сфери (Самбірське ПТУ – школа-інтернат, бібліотека, Державна насінева інспекція, філія «Самбірський райавтодор», Самбірське училище культури, 3 будівлі Самбірського КП «Об’єднане», елементи церкви), 2 дахи кафе);

повалено 107 дерев (наразі розпилено 93) та 4 міські опори ліній електропередач;

виявлено обриви ліній електропередач у 20 місцях (відновлено 10);

знеструмлені 33 трансформаторні підстанції (відновлено 33) та 12 ліній електропередач (відновлено 8);

вибито скло вікон у будівлях військової частини А3817 МО України, професійно-технічного училища – школи-інтернату;

знеструмлено 8 населених пунктів (у 7 повністю відновлено – села Бісковичі, Воютичі, Максимовичі, П’яновичі, Лановичі, Міжгайці, Баранівці; частково відновлено у м. Самбір);

пошкоджено 4 автомобілі.

Також унаслідок негоди отримали травми 2 особи, які після отримання медичної допомоги повернулися додому.

Для координації дій на місці працює мобільна оперативна група Головного управління ДСНС України у Львівській області на чолі з першим заступником начальника ГУ ДСНС України у Львівській області І. Дідухом. Відновлювальні роботи продовжуються. Збитки підраховуються. Ситуація перебуває під контролем.