Глава української делегації в Тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що Росія не в тому стані, щоб диктувати Україні якісь умови.

Про це він розповів в інтерв'ю ТСН.

Перший президент України додав, що запропонований "План спільних дій" щодо Донбасу створює усі умови для того, щоб зустріч "нормандської четвірки" пройшла до кінця 2020 року.

"Чи захоче вона (Росія - ред.) в такому випадку підтримати цю ідеологію? Я думаю, що час настав захотіти. Тому що, будемо говорити відверто, не таке вже блискуче становище у Росії сьогодні, щоб диктувати багатьом, в тому числі Україні, якісь умови, і не йти на будь-які поступки", - зазначив Кравчук.

Кравчук також зазначив, що новообраний президент США Джо Байден двічі згадав про Україну у розмові  про гарячі точки з лідерами держав Європи.

Глава української делегації ТКГ вважає, що це хороший знак.

"Європа, США і весь цивілізований світ бачать, що в цьому випадку це не просто маленька точка на карті. Це полум'я в центрі Європи, яка в будь-який час може стати катастрофою. Цього не можна допустити", - додав Кравчук.

Читайте більше актуальних новин України та світу: