Подарунок сьогодні поблизу його резиденції на території Лаври зафільмували спеціальні кореспонденти ТСН-Особливе.

Авто без номерів під двері іменинника пригнав невідомий чоловік. Через відкриті двері Лексуса було видно поліетиленові чохли на шкіряних сидіннях кольору беж. Таке авто лише у базовій комплектації коштує від 118 тисяч доларів.

Наміснику Києво-Печерської Лаври Павлу сьогодні виповнюється 51 рік. Весь день його вітають ВІП-віряни - через політиків, які вирушили до митрополита на поклон, стояв у заторах весь центр Києва.

Подарований сьогодні наміснику Лаври Лексус - не єдине авто класу люкс у автопарку отця Павла. Минулого року йому подарували люксовий Мерседес. Свій 50- річний ювілей митрополит Вишгородський відзначав із помпою - тоді його спершу привітали в Лаврі, а далі влаштували грандіозну гулянку у одному зі столичних готелів. Священицькі забави і його подарунки активно фільмували журналісти і панотцю це не надто сподобалося.

Масштабної гулянки в монастирі того дня не було, бо свято припало на Страсний тиждень. Гості, окрім квітів, несли і подарунки, загорнуті у пакети і лиш один сховати не вдалось. До ганку резиденції архієпископа подали розкішний мерседес. Його вартість - понад 100 тисяч доларів.

Вже наступного тижня архієпископ Вишгородський та Чорнобильський приїхав на ньому на свій же урочистий бенкет поза стінами монастиря. На мерседесі вже красувався персональний номер.

В столичному готелі Русь в цей час продовжували підносити владиці Павлу нематеріальні дари. Музичний супровід банкету на 600 гостей забезпечували Таїсія Повалій та зірка шансону Стас Михайлов.

Архієпископ Павло не зрадів журналістам особливо після того, як вони поцікавилися цінами на обслуговування чотириколісного подарунку.

"Ти хочеш, щоб я вам побив камеру, ні? Мені подарили, я їзжу, а тобі за жовчность характеру ніхто не подарить. Все! Це - засіб пересування! А що, священик повинен іти пішки, по-вашому? Ти получиш, бо потім діти будуть за твою брехню відповідати", - розсипався погрозами тоді архієпископ.

Павло настільки образився, що більше журналістів 1+1 на поріг не пускає.

Джерело: ТСН