Сторони переговорів щодо ситуації на Донбасі поки що не дійшли єдиної думки щодо оголошення "хлібного перемир'я".

Про це повідомляє "УНІАН".

Зокрема, він повідомив, що сторони переговорів щодо ситуації на Донбасі поки що не дійшли єдиної думки з приводу оголошення "хлібного перемир'я".

"Що стосується розведення сил і засобів у районі Станиці Луганській - намір почати його, висловлений сторонами в Мінську два тижні тому, поки що не було здійснено. Причинами цього стали порушення режиму припинення вогню. І вони з'явилися після того, як сторони висловили цей намір. До того порушень досить довго не було", - сказав Сайдік.

За його словами, у нього є відчуття того, що сторони справді хочуть розведення сил і засобів у районі Станиці Луганської. Він висловив надію, що воно відбудеться, проте точну дату назвати поки що неможливо.

"Схожа ситуація спостерігається і з питання перемир'я. Незважаючи на очевидну зацікавленість сторін у так званому хлібному перемир'ї, вони, на жаль, сьогодні ще не змогли дійти спільної думки з тексту спільної заяви", - повідомив Сайдік.

Відповідаючи на запитання про те, чи стала атмосфера переговорів активнішою після обрання президентом України Володимира Зеленського, дипломат підтвердив цей факт.

Наступне засідання Тристоронньої контактної групи пройде в Мінську 2 липня.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський затвердив склад української делегації у Тристоронній контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі.