Згодом всі витрати на лікування людей, що отримали травми під час Революції Гідності, будуть покриті медичним установам з обласного бюджету, вкотре наголосив голова обласної ради Петро Колодій, інформує прес-служба ЛОР.

«Коли запрацює механізм повернення коштів, то з бюджету Львівської області медзакладам буде відшкодовано витрати на лікування жителів Львівщини, які отримали травми та захворювання на Майдані. Для цього відповідно до Програми «Діагностика, лікування та реабілітація постраждалих під час Революції Гідності на 2014-2015 роки» Львівська обласна рада заклала в обласному бюджеті на 2014 рік 1 млн грн. Ми розуміємо, що деякі потерпілі потребуватимуть довготривалого лікування чи реабілітації, тому наступного року обласна рада планує виділити ще 1 млн грн», – зазначив Петро Колодій.

Як повідомили в Департаменті охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, медичні заклади Львівщини продовжують надавати допомогу мешканцям області, які постраждали під час Революції Гідності у Києві. Від жителів Львівщини не надходило жодної скарги про відмову в наданні медичної допомоги чи забезпеченні медикаментами постраждалих майданівців.

Станом на 12 березня за останню добу в лікувально-профілактичні заклади Львівської області госпіталізовано на стаціонарне лікування 4 особи.

Загалом за період з 30 листопада 2013 року до 12 березня 2014 року до медичних закладів Львівщини за допомогою звернулося 267 постраждалих на Майдані. На сьогодні на стаціонарному лікуванні перебуває 138 осіб, а 112 уже виписані з лікувально-профілактичних закладів Львівщини.