Сьогодні не відбулася сесія міської ради Львова, на якій планувалося розглянути питання про відміну рішення міськвиконкому щодо будівництва на Високому замку.

Як заявив голова фракції Української народної партії у міській раді Юрій Кужелюк: „депутати від УНП вважають, що міський голова Львова Любомир Буняк свідомо відтягує проведення сесії міської ради щодо відміни рішення виконкому, щоби, дочекавшись канікул, розпочати будову і руйнування Замкової гори, проти чого виступає вся львівська громада.” – зазначається у повідомленні прес – служби Української народної партії.

Окрім цього, Юрій Кужелюк повідомив, що найближчим часом будуть проведені переговори між депутатськими фракціями та групами Львівської міської ради для того щоби наступного тижня зібрати сесію міськради, аби остаточно поставити крапку в питанні відбудови ландшафтно-архітектурного комплексу „Високий Замок” заборонивши міському голові Любомиру Буняку будувати будь-що на горі Високий Замок.

„Відбудова королівського замку це передвиборчий хіт Буняка, окрім того він є дуже впертим і дуже прагне увійти в історію. Він там побудує якусь кнайпу, бо на замок грошей не вистачить, їх просто не має і не буде і Буняк це добре розуміє” – розповів Юрій Кужелюк.

Стосовно гарантій не перетворення майбутньої сесії у попередню, котра відбулася 23 червня і на які протягом тривалого часу велися дискусії навколо відбудови ландшафтно-архітектурного комплексу „Високий Замок” що і призвело до її закриття, то Юрій Кужелюк зазначив, що цього разу ми завізували ухвалу і Буняк просто змушений буде поставити її на голосування.

Львівський портал