Перший день конференції висвітлить історичні, соціокультурні та технічні аспекти стану Полтви, а також надасть можливість з перших вуст почути про схожий досвід інших міст.

Під час семінару, наступного дня, учасники працюватимуть над визначенням потенціалів Полтви у Львові. Їм буде надана можливість розвинути та презентувати ідеї щодо майбутнього Полтви та методів реалізації її соціальних, економічних, екологічних та культурних потенціалів.

На конференцію запрошено міжнародних експертів з питань ревіталізації міських річок в Європі.

Ідея проведення конференції та семінару була ініційована Музеєм Ідей, львівською громадською організацією у складі проекту “LeoPoltwis”, який розпочався ще 2008 та має на меті порятунок львівської ріки Полтви.

Організатором конференції та семінару є cпільний українсько-німецький проект Німецького товариства технічного співробітництва (GTZ), що займається розвитком міста та оновленням старої частини Львова.

Семінар співорганізовує Центр міської історії Центрально-Східної Європи - це неприбуткова організація, що підтримує громадські та культурні ініціативи і займається дослідженням історії міста.