Зокрема, командування Повітряних Сил здійснює планові заходи, спрямовані на підвищення рівня практичної підготовки у військових частинах, прискорення відновлення технічної готовності озброєння та військової техніки, забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців та членів їх сімей.
На цьому наголосив Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Юрій Байдак під час підбиття підсумків масштабних навчань з виконанням практичних завдань органів управління Повітряних Сил Збройних Сил України, командних пунктів, пунктів наведення авіації, підрозділів радіотехнічних, зенітних ракетних військ, авіації, радіоелектронної боротьби, частин розвідки та військових частин армійської авіації, сил і засобів протиповітряної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України, які залучалися до спільних дій.

За інформацією начальника штабу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майора Віктора Гамори, до практичних дій у повітряному просторі держави було залучено близько 80 літаків і вертольотів тактичної, транспортної і спеціальної авіації та 8,5 тис. особового складу.

Наступного тижня Повітряні Сили ЗС України проведуть комплекс практичних заходів, під час яких відбудуться практичні польоти, навчальні бомбометання та перехвати.