Про це інформує медіа центр «Євро-2012».

Початок о 19:00 год. 

Фестиваль «Львівське крізь сторіччя» за участю 19-ти акторів унікального жанру «mim statue» (жанр виник ще в середньовіччі, як розвага при королівських дворах Європи) представлять історичний екскурс в історію Львова та Львівського пива, як його невід’ємної складової – від княжих часів, через часи Австро-Угорщини та Польщі, і до сьогодення. 

Ведучі розповідатимуть глядачам цікаві факти про кожну з цих історичних епох, під час яких життя львів’ян змінювалося, і незмінною залишалася любов до свого рідного пива - «Львівського». 

«Кожен охочий також матиме можливість спробувати себе у ролі «живої статуї» та оцінити складність та унікальність цього жанру. У конкурсній складовій заходу глядачі матимуть змогу позмагатися в ерудиції щодо історії Львова та «Львівського», унікальної львівської говірки, а також прийняти участь у танцювальних майстер-класах на бруківці», – зазначають організатори фестивалю.

Історичні періоди, відображені на фестивалі

Княжі часи (Бронза). Перша скульптурна композиція – «Княжі часи», період заснування Львова, князем Данилом Галицьким. (Князь Данило, Княжна, Княжич Лев, монах-літописець і бровар). 

Період Австро-Угорщини (Золото). Друга скульптурна композиція, відображає атмосферу славнозвісних балів на честь приїзду імператора Франца Йосифа ІІ, зустріч його місцевою аристократією.

Період Польщі (Мідь). Третя скульптурна композиція (період становлення Львова, як пивної столиці України), у стилі кнайпи 19 ст. Міщани, панянки, батяри, тут і славнозвісний пан Домс (засновник львівської пивоварні) зі своєю коханою Зосею.

Сучасність (срібло). Четверта скульптурна композиція. Атмосфера сучасного пабу, де пиво об’єднує абсолютно різних за уподобаннями людей, а образи кельнерок  поєднали різні епохи.