Про це повідомив під час спілкування з журналістами високопосадовець НАТО, який попросив не називати його ім’я, повідомляє з Брюсселю «Європейська правда».

«Росія налаштована підтримувати конфлікт в Україні доти, доки не буде запропоноване таке політичне рішення, яке влаштовуватиме Москву. І в цьому – корінь проблеми», - заявив представник альянсу.

«Ніхто не знає, як довго триватиме конфлікт в Україні і як саме його буде вирішено. Але є всі підстави очікувати, що безпекова ситуація на сході України погіршиться. І свідченням цього є не лише події останніх дні, але також більш ранні дані», - додав він.

Співрозмовник також наголосив, що Росія посилює свою участь у конфлікті.

«Про можливе погіршення безпекової ситуації свідчить також збільшення російської присутності на сході України, і у нас є достовірні підтвердження для того, щоби впевнено стверджувати, що російська армія діє на боці сепаратистів», - наголосив він.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко планує зустріч з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом наприкінці цього тижня. 

5 лютого міністри оборони країн НАТО проведуть зустріч, у ході якої будуть обговорюватися потенційні ядерні загрози з боку Росії