Відповідні домовленості мають бути схвалені Радою директорів МВФ, передає УНН з посиланням на прес-службу МВФ.

Степан Кубів подякував представникам місії МВФ за конструктивний діалог протягом останніх трьох тижнів.

«Співпраця була абсолютно прозорою, ми надали всю необхідну інформацію для оцінки поточного стану української економіки та нашого бачення її перспектив розвитку, змін монетарної політики, відмови від фіксованого курсу і переходу на іншу модель монетарної політики, за що відповідає Національний банк України», – повідомив Степан Кубів.

Разом з тим він зазначив, що в Національного банку і МВФ є спільне розуміння щодо шляхів стабілізації фінансової системи України, зокрема валютного та грошово-кредитного ринків.

У свою чергу керівник місії МВФ в Україні Ніколай Георгієв подякував Голові Національного банку України та Уряду України за відкриту і конструктивну роботу з представниками місії. За його словами, місія МВФ досягла порозуміння з керівництвом України щодо програми економічних реформ в державі, які відбуватимуться в рамках програми «Стенд-бай».

Так розмір фінансової допомоги міжнародної спільноти українській державі впродовж наступних двох років становитиме 27 млрд. доларів США, із них МВФ планує надати від 14 до 18 млрд. доларів США.

Джерело: УНН