Про це сьогодні під час урочистого засідання вченої ради ЛНУ ім. Івана Франка повідомив проректор з наукової роботи Богдан Котур.

За його словами монети випущені номіналом 5 грн. та 2 грн., тираж 7 та 45 тис. відповідно.

«П‘ятигривнева монета зроблена із срібла, монета номіналом дві гривні – із срібно-нікелевого сплаву. На аверсі обидвох монет зображена будівля Франкового університету, на реверсі – одна із двох скульптур, які стоять при вході в головний корпус», - розповів Богдан Котур.

Він також зазначив, що університет Франка випустив власні монети, присвячені 350-літтю. На одній стороні монети зображений головний корпус університету, а на іншій – малий герб університету та його гасло на англійській і латинській мовах. Також виготовлено три типи пам‘ятних значків із зображенням університету.

За інформацією Богдана Котура, вже невдовзі Укрпошта введе в обіг марку та конверт із зображенням університету ім. Івана Франка.

«Зібравши усі пам‘ятки, випущені спеціально до цього ювілею, кожен охочий зможе створити своєрідну колекцію 350-річчя Львівського національного університету імені Івана Франка», - зазначив Богдан Котур.