Про це сповістив народний депутат-свободівець Андрій Іллєнко під час мітингу під стінами Кабінету Міністрів України.

«Ми сказали про неприпустимість приватизації, про те, що тільки деофшоризація поверне нашу еконімку. Тарифи потрібно зменшувати, бо вони завищені. Ми розуміємо, що це початок боротьби. Ситуацію можна змінити через вуличні акції. Ця влада нічого не змінить. Ця акція - це альтернатива олігархічній владі. Тому ми продовжуватимемо боротьбу», - зазначив Іллєнко.

Як уже писав «Вголос», сьогодні щонайменше 20 тисяч націоналістів вийшли на Марш «За українське майбутнє без олігархів» з вимогою прийняття в Україні вкрай важливого Антиолігархічного пакету перетворень.

Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок під час прес-конференції розповів про те, що сьогодні націоналісти вимагають два напрямки цих антиолігархічних законів: економічний і політичний.

«Економічний - це закони про деофшоризацію, про скасування приватних монополій, про впровадження податку на розкіш, про впровадження прогресивної шкали оподаткування, про припинення приватизації стратегічних підприємств і унеможливлення приватизації землі с/г призначення. Ми пропонуємо цілу низку законопроектів, які мають повернути у державну власність енергогенеруючі і енергорозподільні компанії, які сьогодні належать олігархам, завдяки яким у нас і ростуть ціни на комунальні послуги.

І політичний блок: закон про імпічмент Президента, закон про скасування депутатської, суддівської, президентської недоторканності, закон про прозору і просту процедуру відкликання депутатів, чиновників і суддів, закон про нове виборче право», - пояснив Олег Тягнибок.