Завтра, 7 грудня, Всеукраїнське об’єднання “Свобода” та інші націоналістичні організації-підписанти Національного маніфесту пікетуватимуть Міністерство закордонних справ України на знак протесту проти підписання Глобального міграційного пакту ООН.

Учасники акції вимагатимуть від МЗС відмовитися від підписання пакту та не відсилати представників України на конференцію у Марокко.

Початок акції – 11:00 (Київ, Михайлівська площа, 1).

Вже 10-11 грудня 2018 р. у м. Маракеш (Марокко) відбудеться підписання найважливішого міжнародного договору щодо управління міграцією – Глобального міграційного пакту ООН.

Зазначимо, що після оголошення про його розробку у вересні 2016 р. він став одним із найбільш скандальних документів ООН. Значна частина країн європейської цивілізації вже відмовилися про його підписання. Це, зокрема, Австрія, США, Чехія, Болгарія, Польща, Угорщина, Італія.

Політолог Юрій Новий зазначив, що основна мета Глобального міграційного пакту ООН – легалізація глобального переселення, масових потоків міграції та зобов’язання підписантів відкрити свої кордони для мігрантів.

Основний застосований підхід до документа полягає у врегулюванні “усіх аспектів міжнародної міграції та буде носити всесторонній та всеохопний характер”, – ідеться на відповідній ООНівській сторінці про біженців та мігрантів. Сама ж міграція розглядається як позитивне явище. Вона покликана врегулювати проблеми перенаселених та вимираючих країн через міграцію з перших до других.

Натомість влада України устами очільника МЗС Клімкіна вже висловлювалася щодо готовності Києва приймати мігрантів.