“Свобода”, Правий сектор, С14, ОУН та інші націоналістичні організації пікетують ВРУ з вимогою ухвалити воєнний стан.

Націоналісти вимагають впровадження воєнного стану

Опубліковано ВО "Свобода" Понеділок, 26 листопад 2018 р.

Націоналісти вимагатимуть, аби рішення парламенту передбачало виконання таких пунктів:

  • розірвання дипломатичних стосунків і всіх договорів із РФ;
  • закриття кордону з РФ;
  • знищення промосковської п’ятої колони;
  • здійснення люстрації в керівництві ЗСУ та проведення через детектор брехні всього генералітету на предмет здачі державних інтересів Москві;
  • припинення торгівлі з агресором;
  • припинення діяльності на території України російського бізнесу та його конфіскацію;
  • термінове офіційне звернення до США та Великої Британії як держав-гарантів України за “Будапештським меморандумом” для реалізації конкретних дій на захист українського суверенітету.

Також ВО “Свобода” опублікувала заяву, в якій вимагає від влади прийняття негайних конкретних кроків.

“25 листопада 2018 року Російська Федерація вчинила черговий акт відкритої агресії проти України, здійснивши напад на українські військові кораблі. Цей факт на очах всієї міжнародної спільноти вкотре підтверджує: Москва веде проти України війну на всіх фронтах.

Московська агресія проти України вже забрала життя понад десяти тисяч українців. Після анексії Криму, прямого військового вторгнення на Донбас, Іловайської трагедії, Дебальцевого на п’ятому році війни українська влада нарешті почала «помічати» необхідність воєнного стану.

Всеукраїнське об`єднання «Свобода» нагадує, що націоналісти вимагали запровадження в державі воєнного стану ще в лютому 2014 року, одразу після початку агресії РФ у Криму. На жаль, тоді влада нас не почула. І продовжувала ігнорувати наші вимоги всі наступні роки війни, торгуючи з агресором та підписуючи зрадницькі мінські угоди”, — зазначають націоналісти.

“Свобода” також заявляє, що народні депутати-свободівці будуть голосувати за запровадження воєнного стану.

“Це необхідно для держави. Але націоналісти застерігають: воєнний стан не має стати політтехнологією для виборчої кампанії. Це повинен бути реальний механізм для боротьби з агресором. Тому одразу після запровадження воєнного стану «Свобода» вимагає негайних конкретних кроків, про які говорить із самого початку війни”, — йдеться у заяві політсили.

«Свобода» не з телевізора знає, що таке війна. Всі ці роки тисячі націоналістів захищали і захищають Україну зі зброєю в руках. Тому закликаємо всіх українців бути пильними та готовими в будь-який момент дати відсіч ворогу на всіх ділянках”, — додають націоналісти.

Раніше повідомлялось, що Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки й оборони підтримав запровадження воєнного стану.

Адміністрація Президента Україні опублікувала Указ № 390/2018 “Про рішення Ради національної безпеки й оборони України від 26 листопада 2018 року “Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні”.

Нагадаємо, 25 листопада ввечері Росія атакувала українські катери у Керченській протоці. У Мережі з’явилося відео атаки.

За даними ВМС України, шестеро українських військовослужбовців отримали поранення. Московити ж кажуть, що внаслідок атаки в морі “отримали легкі поранення” троє українських військових. Також Росія захопила три українські військові катери.

Весь склад ВМС підняли за тривогою, всі кораблі виходять у море.

Рада національної безпеки й оборони на засіданні, що почалося після півночі 26 листопада, підтримала рішення про впровадження воєнного стану в Україні на 60 діб.

Петро Порошенко пропонує ВРУ розглянути на позачерговому засіданні в понеділок рішення про запровадження воєнного стану в Україні.

Представник Порошенка в Криму заявив, що поранених українських моряків вивезли до Москви. Денисова ж каже, що вони в Керчі.

Захоплені прикордонниками ФСБ РФ українські кораблі прибули до Керчі.