Відомо, що у Марші візьмуть участь ВО «Свобода», «Національний корпус», «Правий сектор», представники Конгресу українських націоналістів, ОУН та «С-14».

«Ми змусимо почути волю нації і Кабінет Міністрів, і Верховну Раду, і Адміністрацію Президента. Ми дамо початок реалізації Антиолігархічного пакету докорінних перетворень: покрокового плану знищення олігархічної системи й відновлення соціальної та національної справедливості в Українській державі. Пвернімо Україну в українські руки! Українці, приєднуйтеся!» - зазначають націоналісти у анонсах акції.

Раніше лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок заявляв, що олігархія — це найперша причина зубожіння українців.

«Тільки сліпий не бачить, як низько впав рівень життя тотальної більшості українців. І це не «дешевий популізм» і не пошук «#зради». Це — математичний факт. 190 євро на місяць. Найнижча чиста середня зарплатня в Європі. За таку суму — запівдурно — мусять працювати люди у визискуваній олігархами Україні. Коли в Польщі, яка мала нижчі економічні стартові позиції на початку 90-х рр. ця сума — 748 євро, майже в чотири рази більше. Коли у крихітній непромисловій Естонії, яка одночасно з нами позбулася колгоспного совєцького ярма, середня зарплатня — 993 євро, у понад п’ять разів більше. Та й навіть у сусідніх Білорусі та Молдові заробляють більше — 320 та 216 євро на місяць відповідно.

Так, у наших сусідів війни немає. Але ви й не назвете жодного олігарха в Польщі чи Естонії. Їхні президенти, генеральні прокурори, парламентарі, чиновники не є фігурантами офшорних «#панамагейтів». Вони навіть у мирний час не дозволяють собі «балдіти» на Мальдівах і Сейшелах за сотні тисяч доларів.

А в Україні війна є. Як є економічна криза. І «попередники», які багато вкрали. Все це так. Але є одне «але». Потерпіти, почекати мусить чомусь тільки нація. А от олігархів усі ці біди ніяк не торкають. Вони в ці складні часи не те що не худнуть, навпаки: їхня «сильна команда» дійсно «живе по-новому» — «бізнесмени» при владі спритно помножують капітали. І замість трохи затягти паски на пузах десятка олігархів, влада, насміхаючись, затягує зашморг на шиях 42-х мільйонів українців», - зазначав Тягнибок.

Відтак, Марш сили нації «За українське майбутнє без олігархів» стартує о 10.00 год на площі біля стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського (м. Київ, вул. Грушевського, 3).