Про це сповістив у Facebook лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

«Браво, Терезо Мей! Ганьба Порошенку, Клімкіну, Авакову…Тільки вдумайтеся: за замах на вбивство одного(!) шпигуна Великобританія висилає 23 дипломатів, збирається заморозити всі московські активи й посилити санкції. Тим часом за вбивство понад 10 000 українців (в тому числі й мирних громадян) та окупацію території наша влада не висилає нікого. Навпаки, на вимогу Московії посилює караул під їхніми диппредставництвами.

На щастя, теперішня влада — це не вся Україна й не всі українці. Так, у владі, на жаль, немає своєї Терези Мей. Але в Україні є націоналісти. І нам ніколи не бракне рішучості дати відсіч московитам і їхній п'ятій колоні у владі та показати позицію Нації», — пише Тягнибок.

Саме тому, за словами лідера націоналістів, 18 березня 2018 року, коли РФ обиратиме президента, об'єднані сили націоналістів – «Свобода», «Правий сектор», «Національний корпус», КУН, ОУН, «С14» та ін. – блокуватимуть дипломатичні представництва держави-агресора в Україні (у Києві, Харкові, Одесі та Львові). 

«Наше мета – щоби весь світ почув, що українці, на відміну від влади, вважають голосування в Україні за президента Московії неприпустимим із позицій здорового глузду й державницької моралі. Адже Кремль проводитиме так звані вибори також на території анексованого Криму та окупованого Донбасу. І ми не дозволимо легалізувати путінський «кримнаш».

Ми знаємо, що влада робитиме все, аби зашкодити нашій акції, аби якимись щурячими стежками через колектори чи паркани провести московських підданих на дільниці для «волєіз'явлєнія». Вони не те, що не спромоглися на адекватну дипломатичну реакцію, вони їх ще й збираються захищати, за першим же покликом Кремля. Повторюю ще раз, ви тільки вдумайтеся: їхня «нова» поліція збільшує охорону кремлівських дипустанов!!! Тому наше завдання — не дати жодному московському підданому відкрито й безперешкодно пройти на голосування. Українці, приєднуйтеся! Покажімо всьому світу силу української Нації!» – закликає Олег Тягнибок.

Відтак відповідно до повідомлення очільника «Свободи», націоналсти пікетуватимуть дипустанови за адресами: м. Київ, Повітрофлотський проспект, 27 (Посольство РФ у Києві), м. Харків, вул. Максиміліанівська, 22 (Генконсульство РФ у Харкові), м.Одеса, Гагарінське плато, 14 (Генконсульство РФ в Одесі), м. Львів, вул. К.Левицького, 95 (Генконсульство РФ у Львові)

Пікетування розпочнеться о 8:00.