Режисери, художники, актори, музиканти, активісти С14 та інші добрі люди організували “побачення” з одним з управляючих відомого арт-простору М17 та за сумісництвом ватніком Віталієм Чупріковим.

Про це повідомив у мережі координатор націоналістичної організації С14 Сергій Мазур.

За його словами, причиною народного віче стали образи Роберта у бік української армії під відео #ЗавдякиТобі.

“У результаті спілкування Чупріков вибачився перед меморіалом загиблих. Навіть записав разом з нами спільне відео з подякою українським бійцям за мир на нашій землі. Також пообіцяв спробувати зробити у М17 вільний доступ для бійців АТО. Це ми, звісно, проконтролюємо і самі звернемось до арт-простору з пропозицією проведення виставки на честь українських захисників.

Для тих, хто запитає чому він неушкоджений, просто подивіться як він виглядає. І неважливо чи змінив він свої погляди. Головною метою нашого зібрання було показати йому і таким подібним, що байдуже скільки пройде часу, чи це пост, коментар чи навіть лайк. Кожного, хто публічно ображає бійців АТО, може спіткати зустріч з такою гарною компанією. І доведеться вибачатись. Не один раз”, – каже Мазур.

Режисери, художники, актори, музиканти, активісти С14 та інші добрі люди організували "побачення" з одним з управляючих…

Опубліковано Сергієм Мазуром Середа, 24 жовтня 2018 р.