Національна паралімпійська збірна команда з настільного тенісу успішно завершила змагання на міжнародному турнірі з паранастільного тенісу, що з 31 липня по 03 серпня 2019 проходив в японському Токіо, і в якому взяли участь 200 паралімпійців з 23 країн світу.

Про це інформує Національний комітет спорту інвалідів України.

Доробок української паралімпійської команди, що виступила у складі 9 спортсменів – 9,66 медалей: 3 золоті, 1 срібна та 5,66 бронзових нагород.

До 2 золотих та 4 бронзових медалей в індивідуальних змаганнях національна збірна 3 серпня додала  ще одну золоту, одну срібну та 1,66 бронзових нагород в командних змаганнях цього міжнародного турніру.

Золото в командних змаганнях здобули Дідух Віктор та Май Іван (кл 8 ).

Срібло у дев'ятому класі здобули Ніколенко Максим (кл 8 ) та Кац Лев (кл 9).

Бронзові нагороди у командних змаганнях по дев'ятому класу здобули Литовченко Марина (кл 6) та Шинкарьова Ірина (кл 9) у змішаній команді із представницею Японії. Також бронзу здобули наші візочники Єзик Олександр (кл 2) та Петрунів Василь (кл 3).

Найкраще від команди України на міжнародному турнірі з паранастільного тенісу виступив Дідух Віктор, котрий виборов 1 золоту медаль в індивідуальних та 1 золоту медаль в командних змаганнях; у Литовченко Марини – найкращої спортсменки української команди серед жінок – 1 золота медаль в особистому заліку та 0,33 бронзи в командному.

Вітаємо команду з потужними кроками на шляху до Токіо-2020!