Новим головою Волинської обласної організації Всеукраїнської громадської організації "Національний альянс" став Андрій Бокоч, один з її активістів, затриманих у Мінську під час 2Чорнобильського ходу". Так вирішила позачергова звітно-виборча конференція волинського осередку.

Звітуючись про зроблене за останні півроку, голова ВОО ГО "НА" Ігор Кулик зауважив, що організації вдалося здійснити певний прорив у міжнародному напрямку, зокрема, досягнуто низку домовленостей з білоруськими молодіжними політичними силами та громадськими організаціями Польщі. Організація є однією з найактивніших в Україні.

На думку Ігоря Кулика, завершення етапу становлення організації потребує зміни його керівництва. З огляду на це, конференція обрала новий обласний провід, який очолив Андрій Бокоч – один з активістів "Національного альянсу", затриманих у Мінську під час "Чорнобильського ходу" 26 квітня 2005 року і засуджений білоруським судом. У найближчих планах "Національного альянсу" – проведення україномовних дискотек, благодійні акції, різні громадські акції.

У зовнішній політиці, зі слів голови Всеукраїнської громадської організації "Національний альянс" Ігоря Гузя, розвиток контактів з опозиційними громадськими організаціями Російської Федерації. Зокрема, відзначив він, уже налагоджено контакти з російською організацією "Оборона", яка сьогодні активно бореться з диктатурою Президента РФ Володимира Путіна.

ЗІК