Консорціум, до якого входять Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) та Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова, провів Національний екзит-пол «Рада-2014».

За результатами екзит-полу в Раду проходять:

Блок Порошенка - 23%

Народний Фронт - 21,3 %

Самопоміч - 13,2%

Опозиційний блок - 7,6%

Радикальна Партія Олега Ляшка - 6,4%

ВО «Свобода» - 6,3%

ВО «Батьківщина» - 5,6%

За результатами опитування Громадянська позиція, КПУ, Сильна Україна та Правий сектор в Раду не проходять.

Генеральна сукупність екзит-полу — виборці, які проголосували на виборчих дільницях на території України (крім спеціальних дільниць). Теоретично вибірка репрезентативна для України в цілому,  для всіх тих дільниць, на яких відбулися вибори. Через ускладнення у нашій роботі у Донецькій та Луганській області ми не певні в репрезентативності даних для цих областей, тому надаємо результати як для України в цілому, так і для  України без врахування результатів Донецької і Луганської областей.

Опитано 16 тисяч 643 респондентів на 400 виборчих дільницях. Застосовувалася методика «таємного голосування». Відсоток людей, які відповіли складає 73%.

Статистична похибка вибірки не перевищує 2,5% для головних партій і блоків (за чисельністю отриманих голосів) і в межах 0,5–1% — для інших партій і блоків.