Наслідки від трагедії українського літака в Ірані будуть тривалими та відчутними для України. Як в особистому, так і в політичному й загальнодержавному контекстах. Щоби пережити це якнайшвидше, українська нація повинна згуртуватися.

На цьому у прямому ефірі ток-шоу "Говорить ВЕЛИКИЙ Львів" заявив ексочільник Львівської ОДА, нардеп від "ЄС" Олег Синютка.

"Передусім треба висловити велике співчуття родинам загиблих. Це величезна родинна трагедія. Біль близьких людей треба поставити на перше місце, бо цих людей вже ніколи не повернеш. Але це й велика трагедія для Української держави. Адже знову новини про Україну йдуть в негативному контексті. Знову світові новини про Україну йдуть з великим знаком мінус. Знову до України привернута увага, пов'язана з величезною трагедією. Знову про Україну у світі говоритимуть в контексті негативних новин", - зазначив Синютка.

Політик наголосив, що українська нація повинна згуртуватися, щоби спільно пережити трагедію та її наслідки:

"Ці трагедії, і особиста, і загальнодержавна, на жаль, знову накладаються. Так ми будемо виглядати в усьому світі ще тривалий період часу. І це, напевно, потребує великого згуртування нації, великого згуртування всіх людей, незалежно від політичних поглядів. Якщо ми будемо зараз разом - будемо сильними, переживемо цю трагедію".

"Але я переконаний, що це накладеться і на політичні речі. Трагедія сталася вчора зранку, а президент прилетів аж сьогодні зранку. Не треба бути великим фахівцем у льотній сфері, щоб зрозуміти, що з Тегерана в Україну летіти 5-6 годин. Тому це ще буде багато запитань, так само, як буде багато запитань до рейсів, які летіли з Москви через Оман і з Києва через Оман", - додав Олег Синютка.

Повний запис ефіру дивіться тут: