Про це передає «Інтерфакс».

За відповідне рішення проголосували на засіданні Нацради 3 березня.

Як повідомили у Нараді, компанія мала 4 діючих попередження, одне з яких було накладено через пряму мову в ефірі представників бойовиків ОРДО та прямі заклики до сепаратизму.

«Друге попередження було за перешкоджання законній діяльності Нацради, у вигляді ненадання радіостанцією записів ефіру та інших фактів. Крім того, було попередження за присутність в ефірі Тетяни Монтян, мова якої ображала честь і гідність, і не була припинена журналістом», - зазначила голова Нацради Уляна Фещук.

Як відомо, 23 лютого Нацрада з телерадіомовлення відмовилася продовжувати ліцензію ТОВ «Телерадіовидавнича компанія «Мастер», (Харків, веде мовлення під логотипом «Радіо Вести»).

«Радіо Вести», що входить до медіахолдингу «Вести Україна», вийшло в ефір у березні 2014 року та здійснювало мовлення у Києві, Харкові та Дніпрі. Медіахолдинг пов'язують з екс-міністром доходів і зборів Олександром Клименком. 

До речі, сьогодні біля Адміністрації президента відбулося одразу два мітинги: один у підтримку «Радіо Весті», а інший проти.