Про це в ефірі «Громадського» розповів голова Нацради Юрій Артеменко.

«Повноважень для втручання Нацради не вистачає. Але те, що кажуть: «Давайте політично зачинимо «Інтер» - це «бєспрєдєл». Тому що завтра після «Інтеру» будуть і «5 канал», і «Громадське радіо» і все що завгодно», — сказав Артеменко.

Процедура призупинення ліцензії каналів триває дуже довго.

«У нас процедура – провести моніторинг, провести перевірку, це буде роками. Ми пропонували, якщо є підозра в розпалюванні ворожнечі, ми припиняємо ліцензію на 3 місяці і потім нехай канал поновлює її через суд. Але зараз, ми так не можемо», — сказав Артеменко.

За його словами, пожежа на «Інтері» — це скоєння злочину, який потребує розслідування та покарання. При цьому, Артеменко вважає, що «Інтер» сам дав підставу так відреагувати на контент каналу.

«З іншого боку, «Інтер» дав підставу це зробити. Ми звертались до каналу і казали: «В країні де війна, де матері втрачають дітей, де ставлення до Росії не дружнє, ви виважуйте свої позиції». Але святкові концерти, чи фразою, яку вирізали (Слава Україні –  фраза, що була вирізана зі слів співака Олександра Пономарьова) — телеканал дав підставу вчинити ці злочини».

Нагадаємо, «Інтер» подав у ГПУ, МВС, СБУ, Нацполіцію України заяви про скоєння злочину у вигляді перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.