Глава МЗС України Вадим Пристайко підкреслив важливість заборони відвідувати Росію за внутрішніми паспортами.

Про це він написав у своєму Twitter.

Він зазначив, що виїзд громадян України за закордонними паспортами в РФ "дає можливість не допустити втечі від відповідальності в РФ боржників по аліментах і осіб, які порушили український закон".

"Відтепер прикордонники швидше і без перешкод отримають повну картину про те, хто покидає нашу державу і з чим. Поїздки виключно по закордонних паспортах в РФ дають додаткові гарантії. Втрата старої аналогової "книги" – це 9 кіл пекла бюрократії для повернення в Україну. Цифрова база даних з біометричними паспортами – це швидкий і дієвий інструмент допомоги від наших консулів", – розповів міністр.

Заява викликала бурхливу реакцію у росіян.  "А ще можна для "швидкої та повної картини" веліти жовту зірку на одяг нашивати", – обурився пропагандист Дмитро Смирнов.

"Виїзд за закордонними паспортами? Жах. Який цинізм", "Треба скаржитися в ООН", "Нацизм є нацизм", – пишуть у коментарях.

Нагадаємо,Пристайко жорстко відповів на заяви Путіна про “споконвічно російські території”

[embed]https://twitter.com/VPrystaiko/status/1208486040173985793?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1208486040173985793&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.obozrevatel.com%2Fukr%2Fsociety%2Ftse-9-kil-pekla-pristajko-poyasniv-posilennya-pravil-viizdu-v-rf-merezha-kipit.htm[/embed]