Про це пише nv.ua.

Сьогодні ми живемо значно довше, ніж наші предки 100 років тому. Але зростання тривалості життя дуже сповільнилося. І немає ніякої надії, що воно коли-небудь продовжиться. 100-125 років – така межа тривалості життя, що визначається ресурсом людського організму.

До такого висновку дійшли дослідники з медичного коледжу Альберта Ейнштейна в Нью-Йорку. Вони проаналізували дані про тривалість життя в США, Великобританії, Франції та Японії. «Ми досягли максимуму тривалості життя у 1990‑х, – констатує генетик Ян Вііг, керівник дослідження. – З того часу зростання сповільнилося».

Середня тривалість життя представника людського виду навряд чи зможе перевищити 125 років, стверджують дослідники. Обмежувачем виступає ряд генетичних факторів, іншими словами — людина вперлася в стелю, закладену самою природою.

Це не означає, що неможливо й далі нарощувати тривалість життя, констатують дослідники. Але це вимагає наукових і технологічних втручань в організм, які вже не будуть мати відношення до звичних понять «здоров'я»та «здоровий спосіб життя».

Простіше кажучи, скільки б ви не стежили за рівнем холестерину, скільки б не їли лосося і не пили червоного сухого вина, скільки б не утримувалися від куріння і не намагалися проводити час на свіжому морському повітрі, вам не вдасться прожити довше, ніж відведено природою.