Про геополітичний сценарій поділу України писав не раз. Цей сценарій, очевидно, погоджено "основними гравцями", серед яких немає ні держави Україна, ні її політиків. Міжнародне право з анексією Криму перетворилося на фікцію. Головування в Раді Безпеки ООН країни-агресора, гірко-смішна стурбованість Європи, принизлива Женевська конференція, Мінські угоди... Прикладів аж забагато, щоби навіть глибоко враженому міфом "заграниця нам поможе", стало зрозуміло - нас покинули на призволяще. Кинули - на сучасному сленгу.

Крим "не наш". Де-факто "не наші" й регіони підконтрольні ЛНР та ДНР. Де-юре втратило будь-яке значення, а на базі  самопроголошених республік, після  масового й радісного голосування під дулами автоматів, російські військові, разом із місцевими колаборантами, готові далі "визволяти" територіі заражені вірусом "русскава міра". І "західний світ" це проковтне, як і окупацію Криму. Проковтне, остерігаючись третьої світової, а може й готуючись до неї...

Проглядаються два головні геополітичні сценарії - Третя світова війна або створення зон "керованого хаосу". Ймовірно це один сценарій, де послідовність процесів може змінюватись... Це для нас не головне, бо судячи з подій нинішніх - держави Україна у цих сценаріях немає.

Аналізувати те, що відбувається нині в світі з позиції "теорії змови" - наївно. Це не "ручне управління", а певні тренди, в яких державні утворення, наддержавні структури, латентні організації та окремих політиків можна порівняти з рибами у потоці води. Їх самостійність обмежується напрямком руху водяної маси і спостерігаючи за їх взаємодією ми не помічаємо, що попереду кам'яні пороги чи водоспад...

Повертаючись до наших реалій. Попри хронічну стурбованість "світової спільноти", відбувається поетапне розчленування України. Це дуже нагадує постановочне шоу, в якому акторам, на відміну від втягнутих у нього вуличних зівак, сюжет відомий. Сюжет, але не обов'язково фінал.

Під таким кутом зору, так звана АТО на сході країни, це вже навіть не гібридна війна, а криваве дійство, в якому гине залучена "масовка", а часом і самі актори. Запланований кінцевий результат відомий лише режисеру диявольського спектаклю. Проте, з високою долею ймовірності можна припустити, що одна із сюжетних ліній - це поділ України на якісь напівлегітимні псевдодержавні утворення.

Як виявилося під час путінської агресії, патріотамии України є не лише галичани, 

а й мешканці "великої України", в тому числі з регіонів так званої "Новоросії", без різниці якою мовою вони спілкуються в побуті. Мабуть кремлівські, чи навіть глобальні сценаристи, на це не сподівалися. А може просто щось пішло не так і розшарпана, пошматована Україна все ще тримається купи. Як їм підірвати цей український, державницький дух?..

Уявіть собі на хвильку, що Галичина раптом вирішила піти в Європу самостійно. Яка реакція решти патріотичної України? Вірно - гнів, розчарування та апатія від зради. Кажете це не реально? Читаю нещодавно на сайті, котрий пов'язують із паном Садовим: «Ми не приймаємо ніякої політики багатовекторності. Галичина повинна бути в Європейському Союзі», – наголосив голова асамблеї Володимир Павлів, передає прес-служба ГО «Європейська галицька асамблея».

Оскільки я не вірю у випадковість публікацій на певних ресурсах, то смію зробити припущення про духовну близькість ідеї "Галичини в Європі" до політичної сили львівського мера - "Самопомочі". Принаймі це логічно. Адже бренд "європейського мера" став головною фішкою цієї виборчої компанії. Хочу лише зауважити - мова йде про Галичину в Європі, а не всю Україну.

Не вірю я й у випадковий успіх "Самопомочі", в який не вірив і сам її очільник, укріпивши імідж партії постмайданівською "Волею" та комбатом підконтрольного Коломойському  "Донбасу". Ще менше вірю в 26 мільйонів гривен, начебто потрачених "Самопоміччю" на свою виборчу компанію, оскільки інформаційний простір буквально кишів львівським мером та його "молодою командою".

І зовсім не вірю в незаангажованість ЗМІ, та окремих політиків-активістів, котрі як зграя шакалів накинулися на кількох членів Ради партіі "Воля", гріх яких лише у тому, що вони вирішили спротивитися поглинанню маленької гордої "Волі"  монстром "Самопомочі". Пересмикування фактів, раптова "активна громадянська позиція" тих, хто ще вчора кормився "з руки" Дерев'янка (за їх власним зізнанням), включаючи всенародного люстратора, та засилля усім цим брудом інформаційного простору - просто вражають. І одразу ключове запитання - кому це вигідно, або чиї насправді інтереси так зачепило рішення Національних зборів партіі "Воля" про  створення міжфракційне об'єднання з кількох потенційних депутатів (дотримуючись домовленостей з "Самопоміччю" щодо перебування в одній фракції), та подальшого самостійного плавання у бурхливому політичному морі без титаніка "Самопомочі"?
Тепер спробую поєднати згадані геополітичні тренди та неймовірно роздутий скандал у зв'язку з відмовою "Волі" розчинятися в "Самопомочі".

Але спочатку одне запитання: Як ви думаєте, чому в останній момент не "пропустили" у парламент партії "Свободу" та "Громадянську позицію", котрі туди гарантовано потрапляли за всією передвиборчою соціологією?

Відповідь на це питання і є причиною істерики навколо партії "Воля" - ці партії не відповідають формату домовленостей щодо поділу України.

Навіщо домовлятися зі "Свободою" та "Громадянською позицією", коли достатньо однієї "Самопомочі", в якій всі питання одноосібно вирішує львівський мер, з яким, як підозрюю, вже про все домовлено...

Тепер про головне. Знаєте хто є співвласником львівських "Карпат"? Близькі до футболу люди переконують, що це пан Коломойський. А хто виступав інвестором по підготовці до "Євробаскету" у Львові. Правильно - Ігор Валерієвич. А чиї люди зараз намагаються взяти під контроль Львівський аеропорт? Злі язики стверджують, що це менеджери головного "жидобандерівця" країни. Знаючи розмах та стиль роботи людини, яку друзі величають Бєня, в честь "благородного" одеського розбійника Бєні Кріка, можна сміливо зробити припущення, що його апетит не обмежується окремими об'єктами. Особливо коли в друзях львівський мер.

На Франківщині неофіційно побутує думка, що область вже "лежить" під Коломойським. Чого вартий лише "Буковель". Топ-менеджер Коломойського, керівник проекту "Буковель" - Олександр Шевченко, на цих виборах пройшов до парламенту під брендом "Блоку Порошенка". Дивно, адже між Порошенком та Коломойським не все так гладко. Не менш дивно, що своїм мерським авторитетом підтримати Шевченка на Франківщину приїхав сам пан Садовий, який собі дозволяв доволі різкі випади в бік Президента. Насправді нічого дивного, якщо про все домовлено. 
Не буду зараз описувати можливі сценарії, та участь у них згаданих вище осіб. Скажу лише одне - у випадку подальшого хаосу в країні, та вмілої ідеологічної артпідготовки "галицьким сепаратизмом", ми можемо опинитися десь на маргінесі Європи, як буферна зона, на чолі з найпопулярнішим мером країни, під патронатом найпопулярнішого "жидобандерівця" України. 
Так до чого тут партія "Воля"? Все просто. Титанік "Самопомочі" до місцевих  виборів потрібно заповнити людьми. В Садового є бренд. У "Волі" є люди. В першу чергу на Франківщині, де Дерев'янко користується чималим авторитетом та повагою, особливо на своєму окрузі. Часу обмаль. Проковтнувши "Волю", Садовий не лише отримає повноцінну політичну силу на вибори, а й укріпить свої та Коломойського позиції для подальших торгів.

Зайшовши масово в органи місцевого самоврядування, "Самопоміч", на капіталах Коломойського, отримає контроль над Галичиною. А тут як тут і розпіарена децентралізація Гройсмана, яку радісно зустріне вчергове ошуканий український народ.

І навіть, якщо я помилився в геополітичному сюжеті щодо подальшої долі Галичини поза державою Україна, то питання економічного та політичного контролю нашого регіону коштує не один мільярд доларів.

Як кажуть сусіди поляки - кєди нє вєш о цо ходзі, ходзі о пєнєндзи. 
Тому на дискредитацію та знищення маленької "Волі" й кинута армада масмедійних ресурсів та активістів, щедро проавансованих майбутнім "хазяїном" Галичини. 
P.S. Це лише моя авторська примітивно-конспірологічна версія і я дуже хотів би помилитись. Як і у всіх попередніх прогнозах, котрі вже, на жаль, справдилися.
P.P.S. Для коментаторів під різноманітними "псевдо" - ваші образи мене особисто чи моїх близьких, мене абсолютно не зачіпають і вашу злобу я вам наперед пробачаю. Це свідчення лише ваших особистих проблем та/або відпрацювання грошей. На коментарі до своїх публікацій не відповідаю. Просто пам'ятайте, що весь негатив, на який буде відсутній негатив у відповідь, вам неминуче повернеться з ефектом бумерангу. Тому, в майбутніх життєвих проблемах та оказіях прошу мене не звинувачувати. Це лише Ваш вибір. Всім бажаю миру та добра!