Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликав учасників виборів не вдаватися до підкупу чи фальсифікацій на місцевих виборах.

Про це повідомляє пресслужба МВС

За його словами, вони налаштовані жорстко реагувати на будь-які порушення.

"Попереду відповідальні етапи – голосування та встановлення результатів. Тому ще раз звертаюся до кандидатів та виборчих штабів – навіть не намагайтеся вдатися до вкидань, "каруселей", підвозу виборців та інших брудних схем! МВС жорстко налаштовано реагувати на порушення!", - сказав міністр.

Аваков зазначив, що на виборах чергуватимуть майже 140 тисяч правоохоронців, напоготові усі підрозділи – від авіації до вибухотехніків.

Він додав, що разом з Центральною виборчою комісією та "Громадянською мережею "ОПОРА" МВС реагувало на всі звернення – серед викритих правопорушень чимало мають ознаки кримінальних злочинів.

Загалом Нацполіція відкрила понад 500 кримінальних проваджень щодо підкупу виборців, перешкоджанню здійснювання виборчого права, надання неправдивих відомостей до Держреєстру виборців. Аваков пообіцяв по кожному з них провести розслідування та дати правову оцінку.

Як писав "Вголос":