Про це інформує власкор «Вголосу».

Сьогодні вирішувалося питання про реєстрацію кандидатом у депутати Луцької міськради Ірини Констанкевич, висунутої міською організацією Українською республіканської партії, заступника голови благодійного фонду «Новий Луцьк».

17 грудня 2013 року, перед початком засідання Луцької міської виборчої комісії, до неї прибув голова Волинської обласної організації Української республіканської партії Валентин Добрянський. Він повідомив присутнім членам комісії, що Юрій Басик ще у серпні місця цього року виключений з лав партії. А саме Юрій Басик, як керівник міської організації партії, підписав документи щодо висування кандидатом Ірини Констанкевич. За словами Валентина Добрянського, Юрій Басик не мав жодного права вчиняти такі дії.

Луцька міська виборча комісія звернулася до управління юстиції міста. Згідно отриманої інформації в міському управлінні юстиції, Юрій Басик числиться керівником міської організації УРП. Враховуючи відсутність будь-яких офіційних документів про протилежне, міська виборча комісія все-таки прийняла рішення про реєстрацію Ірини Констанкевич кандидатом у депутати міської ради. За таке рішення проголосували 7 з 10 присутніх членів.

Нагадаємо, що проміжні вибори до Луцької міськради на мажоритарному округу №5 відбудуться 12 січня 2014 року.