Про це повідомляє прес-служба відомства.

«НАЗК прийняло рішення про проведення повної перевірки електронних декларацій ще 12 осіб, серед яких три народні депутати, за 2015-2017 роки. Також прийняті рішення про продовження терміну перевірки щодо 33 суб'єктів декларування та про результати здійснення повної перевірки стосовно 10 осіб», – йдеться у повідомленні.

Так, перевірятимуться  декларації народних депутатів VIII скликання Євгена Мураєва за 2015 та 2016 роки, В'ячеслава Богуслаєва за 2015 та 2016 роки та Ігоря Шкірі за 2015, 2016 роки та 2017 рік (виправлена).

Крім того, проведуть повну перевірку декларацій, зокрема, прокурора Київської місцевої прокуратури №7 Олега Білоуса за 2017 рік, першого заступника міського голови Харківської міської ради Ігоря Терехова за 2015 рік (виправлена), а також за 2016 та 2017 роки, судді Окружного адміністративного суду міста Києва Сергія Нагорянського за 2015 рік (виправлена), а також за 2016 та 2017 роки.

Також були прийняті рішення про результати здійснення повної перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які були подані десятьма суб'єктами декларування, серед яких – два народні депутати України, прізвища яких не вказано.

Крім того, прийнято рішення про подовження терміну повної перевірки декларацій 33 суб’єктів декларування на додаткові 30 календарних днів.

У прес-службі нагадали, що проведення повних перевірок розпочинається за інформацією, яка була отримана від фізичних чи юридичних осіб, державних органів влади в листах, зверненнях чи скаргах, у яких були наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей, котрі стосувались конкретного суб'єкта декларування та містили фактичні дані або твердження, що можуть бути перевірені.

Раніше «Вголос» повідомляв, що проти нардепа Євгенія Мураєва відкрили кримінальну справу.

 

«Вголос»