Національна агенція з питань запобігання корупції склала адміністративні протоколи стосовно трьох суддів, співробітників поліції та прокуратури за порушення термінів подання декларацій і повідомлень про суттєві зміни у майновому стані, а також декларування недостовірних відомостей.

Стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва Сергія Нагорянського, Національна агенція склала протокол і встановила, що суддя несвоєчасно подав до реєстру декларацій повідомлення про зміни в майновому стані, що значно перевищує 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (725,9 тис. гривень).

Ще два протоколи склали стосовно співробітника Ірпінського відділу поліції в Київській області Марини Мельниченко, котра не подала повідомлення про зміни в майновому стані після отримання доходу в сумі 625 тисяч гривень від продажу автомобіля Mercedes-Benz.

Також щодо прокурора Харківської області Максима Маматова, НАЗК встановило недостовірні відомості про вартість на дату придбання земельної ділянки та житлового будинку, які відрізняються від достовірних на загальну суму понад 238 тисяч гривень.

Крім того, несвоєчасно подали свої декларації за 2017 рік суддя Рівненського окружного адміністративного суду Оксана Дудар, Господарського суду Чернігівської області Вячеслав Шморгун і посадова особа Фіксальної служби  у Київській області Христина Титенок.

Нагадаємо, НАЗК запустила реєстр хабарників.

Раніше "Вголос" писав: НАЗК спрямувала до суду 14 протоколів про брехню.