Про це повідомляється в прес-релізі на MedicalXpress.

Фахівці проаналізували раціон харчування більше чотирьох тисяч чоловік у віці 40-59 років, які брали участь в дослідженні INTERMAP, яке проводилося в 1997-1999 роках. Протягом чотирьох днів у добровольців відстежували показники здоров'я, включаючи концентрацію іонів калію і натрію в зразках сечі, а також вага і артеріальний тиск. Крім того, вчені визначили кількість споживаних продуктів, пов'язаних з низьким кров'яним тиском, включаючи фрукти і овочі, багаті вітаміном С, клітковиною і омега-3-ненасиченими жирними кислотами.

Дослідники виявили зв’язок між гіпертензією та вживанням великої кількості солі. Кожні додаткові сім грамів хлориду натрію пов'язані зі збільшенням систолічного артеріального тиску на 3,7 міліметра ртутного стовпа. При цьому показники кров'яного тиску не приходили в норму, навіть якщо добровольці часто їли продукти з високим вмістом калію та інших корисних для серцево-судинної системи речовин.

Лікарі рекомендують щодня вживати не більше шести грамів солі, в Великобританії люди, в середньому, споживають 8,5 грамів солі в день, а в США, Китаї і Японії – 9,6, 13,4 і 11,7 грамів, відповідно.