Футбольний агент Михайло Метревелі повідомив, за яку суму Ігор Коломойський може продати свою частку в «Карпатах» іншому співвласнику клубу, Олегу Смалійчуку.

Про це йдеться в інтерв’ю телеканалу footballua.tv.

«Коломойський зустрінеться зі Смалійчуком і запросить його на каву, якщо за каву заплатить Смалійчук, і не менше 30 мільйонів доларів. «Карпати» не цікавлять Коломойського в принципі. Як і всі інші клуби, в яких він тим або іншим способом брав участь. Є «Дніпро», який потрібно відроджувати», – заявив Метревелі.

Також він зазначив: «Можливо, буде злиття між «Зорею» та «Дніпром». Це більш серйозний для нього буде проект, за участю того ж Геллера. Тому, у Олега шансів дуже мало, на мій погляд. Що стосується цієї ситуації, то від цієї історії виграла ПФЛ і та компанія, яка отримає 225 тисяч гривень».

«Друге, я знаю, що Смалійчук і Козловський дружать, відпочивають разом. Тому тут піднято хороший хайп, але проблема в тому, що ця ситуація «Карпатам» ніяк не допомогла. Хоча могла б допомогти, якби все було зроблено по-іншому. Якби Григорій Петрович звернувся в УПЛ і там централізовано допомогли б «Карпатам». Перерахували б гроші УПЛ, а Ліга вже передала б ці гроші «Карпатам». Це було б коректно», – переконаний Метревелі.

Зокрема він сказав, що потрібно було робити це через УПЛ, яка зацікавлена ​​в тому, щоб всі команди дограли чемпіонат.

Як відомо, Ігор Кривецький заявив, що власними коштами долучається до збереження клубу, який нині опинився у скрутному становищі, й закликав до цього всіх українських бізнесменів.