Про це заявив колишній Надзвичайний і Повноважний посол Грузії в Україні Григол Катамадзе, пише «Главред».

За його словами, війна РФ проти Грузії почалася не в 2008 році, а в 1991 році і всі 27 років після відновлення державної незалежності Грузія живе в умовах конфлікту.

«У серпні 2008-го ми говорили, що наступною може бути Україна. І знову нас не чули. Останні кілька років з моменту початку трагічних подій на сході України, ми говоримо, що наступні – країни Балтії та Польща. І оскільки агресія підійшла близько до кордонів Євросоюзу, європейці більше задумалися над цими загрозами, ввели санкції проти Росії. Це правильно, але санкції повинні бути ще жорсткішими. Тому що з нинішніми санкціями агресивні дії РФ не зупинити. І тоді будуть наступні цілі...», – заявив дипломат.

Разом з тим, екс-посол Грузії підкреслив, що до приходу до влади команди Януковича Україна була на підйомі. Проте, РФ почала активно втручатися у внутрішні справи України, як сусідньої держави, і завдала їй серйозної шкоди.

«Чому я зараз про це кажу в контексті цього питання? Білорусам і казахам було б помилково думати, що щось подібне не може статися з їхніми країнами, і що якимись діями вони можуть відтермінувати цей процес. Зараз усі повинні бути єдині як ніколи, щоб зупинити агресивні дії РФ. Інакше почнуть розвиватися найрізноманітніші сценарії», – наголосив Катамадзе.