Про це пише healthinfo.

Кількість склянок води, яку потрібно випити протягом дня, без урахування їжі, буде варіюватися в залежності від віку людини, пори року, ритму життя і т.д.

Однак в середньому це буде десь близько 8 склянок на день.

Можна випивати 2 склянки з ранку натщесерце, 3 склянки – опівдні і ще 3 в другій половині дня. Тільки це завжди потрібно робити між прийомами їжі, щоб не заважати процесу травлення.

1. Болі в шиї

Мабуть, що однією з найдивовижніших ознак недостатнього споживання води є біль в шиї. Якщо вірити традиційній китайській медицині, то нирки безпосереднім чином пов'язані з болем в області шиї.

Таким чином, можна припустити, що рішення проблеми – це пити багато води протягом дня дрібними ковтками.

Якщо ви часто страждаєте від цієї недуги, то крім лікарських препаратів, призначених лікарем, привчіть себе пити більше води, а також лікувальних настоїв, здатних подбати про здоров'я нирок, і цибульного відвару, який також дуже корисний в цьому плані.

2. Суха шкіра і екземи

Суха шкіра є більш ніж очевидною ознакою зневоднення. Ще це може бути пов'язано з раціоном харчування, в якому не вистачає жирних кислот, але вода просто необхідна для того, щоб шкіра була здоровою, еластичною і сяючою.

Якщо пити достатню кількість води протягом дня, можна поліпшити стан шкіри і при таким недугах, як екзема.

3. Передчасні зморшки

Старіння в принципі характеризується втратою вологи організмом.

Шкіра відчуває недолік гідратації однієї з перших: на ній починають з'являтися зморшки. З цієї причини у людей із сухою шкірою більш помітні мімічні зморшки (і з'являються вони передчасно).

Так що вода в достатній кількості – це ще й «ліки від старості», причому куди більш ефективні, ніж всі ці креми для обличчя, тому що зволоження має починатися зсередини.

4. Темні кола під очима

Ті, хто вже стикався з цією проблемою, знають, як нелегко буває позбутися кіл під очима, і намагаються хоч якось приховати їх за допомогою макіяжу.

Але це не просто плями, темні кола під очима можуть свідчити про якийсь дефіцит в організмі, в тому числі про нестачу вологи.

Якщо ж ви п'єте достатню кількість води і все одно бачите, що кола не проходять, то слід подбати про роботу своєї печінки і нирок за допомогою очищувальних процедур і лікування, призначеного лікарем.

5. Запор

Запор – це проблема, яку завжди необхідно вирішувати досить швидко, щоб не отримати ускладнення або хронічну форму цього стану.

Найважливіше – це визначити причину. По-перше, це може бути нестача харчових волокон у раціоні харчування, емоційні проблеми або стрес, а також ослаблена функція печінки.

Але є і менш відома причина запорів: нестача води. Це трапляється навіть з людьми, які споживають багато клітковини.

Адже для того щоб харчові волокна добре переварювалися нашим організмом, йому потрібна вода. В іншому випадку, єдине чого ми доб'ємося, – це посилимо ситуацію і будемо відчувати себе «переповненими» і опухлими.

6. Дискомфорт в області попереку

Багато людей досить часто відчувають дискомфорт або біль у верхній частині поперекового відділу хребта. Це може бути викликано м'язовими спазмами, ще в цьому місці у нас знаходяться нирки, і проблема може бути в них.

Але іноді нирки запалюються і посилають нам свої «сигнали тривоги» через наявність каменів у них.

Але все ж, достатня кількість води допоможе поліпшити їх роботу, зніме запалення і виведе пісок і камені, які утворилися, максимально природним чином.

7. Надмірний апетит

Якщо ви намагаєтеся скинути зайву вагу, але не можете контролювати свій апетит, то ви повинні знати, що всьому виною може бути нестача зволоження. В результаті дегідратації ви завжди будете відчувати голод і бажання «перекусити».

Коли ми хочемо пити, ми не завжди правильно розуміємо і трактуємо це бажання і часто робимо вибір на користь прийому їжі, а не води.

Один з кращих способів перевірити себе – це випивати склянку води щоразу, як вам здасться, що ви захотіли поїсти.

 

Ще непогано було б привчити себе випивати по склянці води за півгодини до кожного прийому їжі.