Зовсім недавно українська співачка Тіна Кароль дала інтерв'ю, де торкнулася теми особистих стосунків.

Про це пише "Віва".

Відомо, що після смерті чоловіка, співачка стала дуже закритою людиною і перестала спілкуватися майже з усіма друзями. Як виявилося, в її оточенні є багато колег та знайомих, але тих, кому б вона змогла відкрити душу - дуже мало. Буквально одна - дві людини.

Тіна Кароль розповіла, що зовсім недавно отямилася після смерті чоловіка. А от повністю погрузнути в роботу їй довелося через те, що потрібно було якось заробляти на життя. Адже співачка залишилася практично без грошей.

«У мене все одно був посттравматичний синдром і, може бути, я ожила півроку-рік тому. Реально. Знати шлях і пройти - це різні речі. Ти можеш здогадуватися, як мені було, але вважай, що все було в тумані. Скільки немає Жені? З 2013 року. Я завжди буду говорити про це: він мій чоловік, моє життя, доля. Сьогодні вже 2020. Якою би активною я не була, а активна я тільки тому, що нам не було за що їсти, жити і взагалі існувати. Коли його не стало, всі гроші були витрачені на лікування. У мене залишилася трійка доларів і все. Далі хто ти? Здатися? Але це не про нас», - зізналася Тіна Кароль.

Нагадуємо, популярна українська співачка Тіна Кароль вразила мережу новим образом.