Пошуки подарунків на початку весни тільки посилили наше бажання потішити себе чимось новим, модним або корисним. Та ще й розбудили апетит до шопінгу. Але щоб нові покупки не розчарували, важливо знати, коли і що краще придбати в березні.

Кілька ідей щодо вибору часу для покупок у другій половині березня пропонує "Оглядач".

Ретроградний Меркурій, який відповідає за контакти і покупки, офіційно вже розвернувся в прямий рух. Це сталося вчора, 10 березня. Але так само, як автомобіль під час розвороту уповільнює рух, так і меркуріанські енергії комунікацій на цьому тижні ще тільки починають набирати швидкість.

Потрібно, щоб пройшов певний час, перш ніж теми купівлі-продажу будуть проявлятися ефективно. Тому на цьому тижні все ще можливі помилки, зволікання, поломки при придбанні нових речей. А особливо засобів зв'язку і пересування - взуття, смартфони, автомобілі. Перебування Меркурія в непередбачуваному знаку Водолія може штовхати нас на несподівані і дивні придбання, які трохи пізніше викличуть тільки почуття здивування.

Венера, планета, що відповідає за задоволення, зараз налаштовує нас на покупку не тільки красивих, але головне - корисних, добротних і цінних речей. А оскільки відповідальний за угоди Меркурій ще не зовсім отямився, є шанс витратити гроші на те, що доведеться ремонтувати або повертати. Це ще одна причина, завдяки якій не варто поспішати розлучатися з грошима на цьому тижні.

З покупками резонно почекати до 16 березня, коли Меркурій повернеться в знак Риб і набере швидкість.

Що стосується важливих і серйозних угод і придбань – наприклад, нерухомості, автомобілів – з цим варто пригальмувати аж до 27 березня..