Кандидат у Президенти від об’єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський відвідав Волинь і поспілкувався з мешканцями Луцька та Горохова.

Про це інформує власкор «Вголосу».

Візит кандидата розпочався з вшанування пам’яті Героїв “Небесної сотні”. Руслан Кошулинський відвідав пам’ятник волинським Героям “Небесної сотні” та могилу Героя “Небесної сотні”, свободівця Василя Мойсея на Меморіалі слави у Луцьку.

Опісля Руслан Кошулинський відбув у містечко Горохів, де провів зустріч із місцевою громадою. Поспілкуватися зі свободівцем прийшли багато мешканців райцентру області. У залі навіть не вистачило місць вмістити всіх охочих. Руслан Кошулинський коротко розповів про свою біографію та шлях у велику політику.

«Забудьте про слово «виборці». Тепер ви працедавці, котрі на виборах наймають менеджерів для керівництва державою. Голосуйте мудро, якщо хочете змін у країні», — наголосив свободівець.

Завершився тур кандидата у Президенти від націоналістів у Луцьку. У Палаці культури зібралися сотні лучан послухати Руслана Кошулинського та задати йому актуальні питання стосовно бачення розвитку країни.

«Не грайтеся у лотерею, обираючи майбутнє держави. Вибори — це не спортлото. Голосуючи за Президента, пам’ятайте, що ви голосуєте за людину з конкретними повноваженнями. За головнокомандувача, котрий представляє Україну на міжнародній арені. Тому не вірте у солодкі обіцянки, будьте прагматичними», — закликав кандидат у Президенти.

Нагадаємо, Кошулинський закликав розпочати процедуру імпічменту Порошенка через розкрадання ЗСУ.