Поруч із центром Львова відтепер будуть не лише генделики та інші заклади для туристів, а й унікальна в Україні Академія футболу – масштабний соціальний проект, що має на меті популяризацію спорту серед дорослих та дітей.

Про це ІА «Вголос» повідомили у компанії, котра здійснює будівництво спортивного комплексу.

Такий інвестиційний проект практично поруч із центром Львова зводять вперше з 2012 року, коли у місті відбувалось «Євро-2012». Особливо актуальним він є зараз, коли, як показала історія із коронавірусом, людям потрібно дбати про своє здоров’я.

Загалом у Винниках зведуть 8 футбольних полів зі штучним і трав’яним покриттям, там же будуть спальні будинки, сучасний басейн та спортивно-реабілітаційний центр.

Також на території колишнього Винниківського озера, котре було вкрай занедбаним, зараз проводять будівництво гірськолижного витягу та траси.

«Вже найближчим часом біля Львова буде своя гірськолижна траса, на якій тренуватимуться діти. Траса матиме 500 метрів. Незважаючи на те, що вона буде короткою діти матимуть можливість займатись гірськолижним спортом», – розповіли у Академії футболу.

Президент футбольного клубу “Рух” та керівник Академії футболу Григорій Козловський запевнив, що всі львів’яни та жителі Винник матимуть доступ до сучасної спортивної інфраструктури, де можна буде відпочити з користю для здоров’я.